KAMPÜSÜMÜZ

KAMPÜS ve OLANAKLARIMIZ

Doğanın kalbinde, 10.000 m2 açık alan üzerine kurulu okulumuzda; 500 m2’lik kapalı spor salonumuzdan, 14 atölye odasına, 4.000 m2’lik bahçemizden, 400 m2’lik konferans salonuna kadar çocuklarımızın ihtiyacı olan her şeyi onlar için tasarladık!

Okulumuzun, İnosolar Ltd.’den almış olduğu yenilenebilir enerji sistemleri desteği sayesinde, okulumuz çatısında kurduğumuz güneş panelleri ile kendi elektriğimizi üretiyoruz. Doğaya değer katmak için su arıtma sistemimizle doğanın kaynaklarını en verimli şekilde kullanıyoruz. Çocuklarımız, geliştirdiğimiz bu sistemlere tanık oluyor, yenilenebilir enerji kavramı ile küçük yaştan itibaren doğaya saygılı bireyler olarak yetişmelerini destekliyoruz.

500 m2’lik spor salonumuzda ve yarı olimpik yüzme havuzumuzla çocuklarımızın bedensel gelişimlerine destek olan ve yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlayan spor faaliyetlerini yürütüyoruz. İNO Spor Kulübümüz ile profesyonel sporcular da yetiştiriyoruz.

4.000m2’lik bahçemizde, öğrencilerimizin doğal hayatla içi içe olmalarına, kendi oyun ve yaşam alanlarını tasarlamalarına ve yaşarken liderlik becerileri geliştirmelerine alan yaratıyoruz.

400m2’lik konferans salonu, öğrencilerimiz ve velilerimiz için düzenlenen söyleşilere, etkinliklere, törenlere ev sahipliği yaparken hem velilerimizin hem de öğrencilerimizin sosyal ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz.

Maker Robotik, bilgisayar atölyeleri, yapay zeka, mind lab sınıflarımızla çocuklarımızın hem geleneksel hem de inovatif eğitimlerle 21. yy yaşam becerilerine sahip olmalarını sağlıyoruz.

Müzik Atölyelerimizde, her birim için tam donanımlı müzik aletleri ile öğrencilerimizin mezun olurken en az bir müzik aleti çalıyor olmalarını önemsiyoruz. Yakından yapılan bireysel takiple öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmelerini ve ilgili eğitimi almaları için detaylı çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Görsel Sanatlar Atölyemiz, öğrencilerimize estetik kişilik yapısı kazandırarak sanattan anlayan, toplumun yapıcı, yaratıcı ve üretken üyeleri haline getirme hedefimizle atölyeler düzenlemektedir.

Satranç Sınıfımız, ana okulundan itibaren öğrencilerimizin zihinsel ve duyusal gelişimini desteklemek amacıyla tasarlanmıştır.

Dans ve Drama Sınıflarımızda, öğrencilerimize kendini ifade etme, yeni düşünce beceri geliştirme ve farklı bakış açıları ile hayatı deneyimleme alanları yaratıyoruz.

Ortalama 18 kişilik sınıflarımızda, teknolojik tüm donanımlarımızla, öğrencilerimizin beslenmesinden vücut ve zihin sağlığına, hijyenik koşullarından güvenliğine kadar her konuda en ince ayrıntısına planlanmış bir kampüs yaşamı sunuyoruz.

İleri Nesil Okulları & The Barstow School

İNO Barstow School

KAYIT FORMU