Eğitim Kadromuz
İlkokul

Tuba Aksoy Pehlivan

Anaokulu ve İlkokul Müdürü

2002 yılında İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olur olmaz İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği diplomasını aldı. İstanbul’un önde gelen özel okullarında 12 yıl İngilizce öğretmeni olarak görev yaptı. Üstün yetenekli çocuklar için yapılan müfredat çalışmalarını katıldı. Son 3 yılı uluslararası bir okulda olmak üzere, 2014 yılından bu yana eğitim liderliği ve okul müdürlüğü yapmaktadır. 2019 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Principal Training Centre’da “Creating an Effective School” eğitimini tamamlayan Aksoy Eğitimin insan doğasına saygı duymakla başlayacağına inanmaktadır.

Nuray Kara

İlkokul Akademik Danışmanı

Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladığı çalışma hayatında öğretmenlik, müdürlük ve bölüm başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Yedi yıl MEF Okulları, beş yıl Anabilim Eğitim Kurumları’nda Sosyal Bilimler Bölüm Başkanlığı görevlerini yürüttükten sonra, son olarak beş yıl süresinde Avrupa Sınav Kolejleri’nde ilkokul/ortaokul müdürlüğü görevinde bulunmuştur. İleri Nesil Okullarında tecrübelerini İlkokul Akademik Danışmanı olarak devam ettirmektedir.

Canan Oral

Sınıf Öğretmeni

Üniversite eğitimini Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü'nde tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bölümü'nde yüksek lisans yapmıştır. 15 yıldır devlet okullarında ve özel eğitim kurumlarında koordinatör öğretmen ve sınıf öğretmenliği görevlerini yerine getirmektedir.

Esra Aydın Sağlam

Sınıf Öğretmeni

Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü'nde bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesinde Üstün Zekalılar ve Yetenekliler Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. 14 yıldır özel okullarda sınıf öğretmenliği ve zümre başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

Nurcan Talus

Sınıf Öğretmeni

Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. 2005 yılından bu yana köklü okullarda sınıf öğretmenliği ve zümre başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.

Nurhayat Baltacı

Sınıf Öğretmeni

Ortaköy Eğitim Enstitüsü’nden mezun olmuştur. 39 yıllık meslek hayatında çoklu zeka, drama, okuma ve dinlemede anlama gibi konularda çalışmalar yapan Nurhayat Baltacı 2019-2020 eğitim - öğretim yılında İleri Nesil Okulları’nda sınıf öğretmeni olarak görevini sürdürmektedir.

Zehra Tapunç

Sınıf Öğretmeni

İstanbul Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 23 yıllık meslek hayatında çeşitli devlet ve özel eğitim kurumlarında sınıf öğretmenliği yapmıştır. Aynı zamanda yazar ve çevirmendir. Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyat Vakfı Çocuk Romanı Ödülü ve Tudem Edebiyat Ödülleri Çocuk Romanı İkinciliği olan Zehra Tapunç, İleri Nesil Okullar’ında sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Sevgi Coşkun Orhan

Sınıf Öğretmeni

Bülent Ecevit Üniversitesi, Ereğli Eğitim Fakültesi’nde Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. 13 yıllık meslek hayatında köklü okullarda görev almıştır. Özel Öğretim Sınıf Öğretmenliği uzmanlık sertifikası almıştır. 2020-2021 eğitim-öğretim yılında İleri Nesil Okullarında Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Carla Şahin

İngilizce Öğretmeni

İngiltere, Essex Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitede Bilşsel Nörobilim Dalında duygular ve ana dil-yabanci dil arasındaki beyin tepkileri üzerine master yapmistir. Diplomaları İngiltere Psikoloji Derneği onaylıdır. Londra’da başladığı kariyerine Türkiye’de devam etme kararı almıştır. 8 senedir öncü kurumlarda İngilizce dil bilgisi, matematik, fen, drama ve uluslararası İngilizce sertifikasyon programları ögretmenligi yapmıstır. Halen ana merkezi İngiltere’de olan ESOL Türkiye’de uluslararası gecerliliği olan konusma müfettisligi yapmaktadir. İleri Nesil Okullarında İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Şeyma Birışık

İngilizce Öğretmeni

18 Aralık 1993 yılında Pakistan- İslamabad’da doğdu. İlkokul bir ve ikinci sınıfı Türkmenistan’da okuduktan sonra ilk ve ortaokul eğitimini Bursa’da tamamladı. Liseyi 2007 yılında Pakistan'da, 2008-2010 yılları arasında Katar-Doha Newton International Schools da 1 sene erken derece ile bitirdi. 2010 yılında Balıkesir Üniversitesi İngilizce Siyasal Bilimler ve Kamu Yönetimini kazandı. Bir yıl okuduktan sonra hep hayali olan İngilizce Öğretmenliğine ilk adımı Abant İzzet Baysal Üniversitesinde attı. Aktif bir lisans dönemi geçiren Birışık; 2015-2017 yılları arasında Üniversite Öğrenci Konseyi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Başkanlığı'na seçildi. Yaratıcı Drama alanında eğitimlerini tamamlayan Birışık aynı zamanda birçok Avrupa Birliği projeleri yazmıştır. 2020-2021 eğitim-öğretim yılında İleri Nesil Okullarında İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Güzin Saçıhan

İngilizce Öğretmeni

Yeditepe Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Yıldız Teknik üniversitesinden Pedagojik Formasyonunu almıştır. 2005 yılından beri devlet okullarında ve köklü eğitim kurumlarında İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmıştır. Ayrıca Montessori, Yaratıcı Drama ve Masal Terapisi eğitimleri ile alanında uzmanlaşmıştır. 2020-2021 eğitim-öğretim yılında İleri Nesil Okullarında İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Yasemin Uzun

Almanca Öğretmeni

Özel Marmara Lisesini bitirdikten sonra, 2004-2005 eğitim öğretim yılında Avrupa Birliği Erasmus Değişim Programına Almanya da katılmıştır. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği Bölümünden mezun olmuştur. Bilingual Learners programında Almanca & İngilizce iki dil kullanımını destekleyen eğitim almıştır. Gençlik Programları Socrates/Comenius Okul Ortaklıkları kapsamında yer alan Comenius Dil Projesinde koordinatörlük yapmıştır. 11 yıldır Almanca Öğretmeni olarak köklü eğitim kurumlarında görev almıştır.

Sera Sütmen

Fransızca Öğretmeni

Saint Michel Fransız Lisesi'ni bitirdikten sonra lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi'nde Fransızca Öğretmenliği bölümü ile başlayıp başarı bursu ile gittiği Fransa'da bulunan Université de Poitiers'de dilbilim üzerine eğitim alarak bölüm birinciliğiyle eğitimini tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi'nde Eğitim Yönetimi ve Planlaması bölümünde yapmakta olup, tez aşamasındadır. İstanbul'da köklü eğitim kurumlarında görev almıştır. 2020-2021 eğitim-öğretim yılında İleri Nesil Okulları'nda Fransızca Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Soraya Flores Raez

İspanyolca Öğretmeni

Madrid, İspanya doğumlu olan Soraya Flores Raez, üniversite eğitimini Universidad Carlos III de Madrid Kütüphanecilik ve Bilgi Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini ise International University of Valencia YABANCI DİL OLARAK İSPANYOLCA ÖĞRETMENLİK üzerine yapmıştır.Madrid ve Londra’da Kütüphane ve Dökümantasyon Uzmanı olarak çalışmış, 2012 de Türkiye’ye taşınmıştır. Cervantes Enstitüsünde aldığı eğitimlerle İspanyolca Öğretmenliği yapmaya hak kazanmış, İstanbul’da çeşitli okullarda ortaokul ve lise düzeylerinde İspanyolca Öğretmenliği yapmıştır. İleri Nesil Okulları'nda İspanyolca Öğretmeni olarak görev almaktadır.

Pınar Gürak

Müzik Öğretmeni

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Keman Bölümü'nden mezun olmuştur. Yan dal olarak da Piyano Bölümü'nü tamamlamıştır. 19 yıllık meslek hayatında köklü okullarda görev almıştır. Şan ve Koro Eğitimi, Perküsyon Eğitimi, Orff Çalgıları Eğitimi ve Sınıf Yönetimi alanlarında uzmanlık eğitimi almıştır. İleri Nesil Okulları'nda Müzik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Cenk Bahadır Kaymak

Satranç Öğretmeni

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olduktan sonra satranç antrenörlüğü eğitimi almış ve Türkiye Satranç Federasyonu Antrenörü olmuştur. Uluslararası rating derecesi olan ELO puanına sahip bir satranç sporcusu olarak, her düzeyde mücadele eden birçok minik satranççıyı Türk satrancına kazandırmıştır. Uzun yıllardır devam ettirdiği satranç sporculuğunun yanı sıra birçok özel okulda satranç öğretmenliği yapmıştır.

Cansu Buket Tokat

Rehber Öğretmen

Özyeğin Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden burslu ve onur derecesiyle mezun olduktan sonra Acıbadem Üniversitesi tezli Klinik Psikoloji yüksek lisansını yüksek onur derecesiyle tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Çeşitli hastane ve danışmanlık merkezlerinde psikolog olarak çocuk ve ailelerle çalışmış, aldığı eğitimler sonucu oyun terapisti unvanını kazanmıştır. Aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü’nde görev almış, birçok Türkiye rekorunun sahibi milli bir yüzücüdür. İleri Nesil Okulları’nda Rehber Öğretmen olarak görev yapmaktadır.

error: Content is protected !!
Kayıt Formu